Mega-Fitness

Kruhový trénink

Kruhový trénink

Kruhový trénink je úžasným způsobem, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná jako zpestření monotónního programu pro všechny sportovce, kteří se už alespoň 2 měsíce věnují posilování. Smyslem tohoto tréninku je procvičit celé tělo v jedné tréninkové jednotce a rozproudit krev do různých částí těla absolvováním několika cviků na odlišné svalové partie. Obvykle se cvičí celé tělo v několika cyklech při minimálních přestávkách mezi sériemi.

Před, po a účel kruhového tréninku

Před takto náročný trénink je samozřejmě potřeba zařadit rozcvičku, proto věnujte alespoň 5-7 minut aerobní přípravě ( běh do schodů, krátké sprinty) a rozcvičení všech svalových partií ( kliky, rychlé dřepy, krouživé pohyby pro uvolnění všech velkých kloubů).

Na konec tréninku zařaďte 10 minut aerobní aktivity ( jízda na rotopedu, popřípadě běh na pásu, výklus) a úplně na konci tréninku se věnujte 5-10 minut strečinku. A pak hurá do sprchy.

Přihlášení na KRUHOVÝ TRÉNINK

Chcete-li se zúčastnit Kruhového tréninku, je nutné se předem přihlásit ( nejpozději do 20:00 předcházejícího dne). Cvičení probíhá pouze, pokud se přihlásí 3-6 lidí. Bude-li cvičení zrušeno, pošleme Vám informační sms ( mezi 20-22 hodinou předcházejícího dne). Bude-li již přihlášeno 6 lidí, nabídneme Vám jiný termín.

Přihlásit se můžete osobně ve fitness centru ( je nutné zanechat nám tel. číslo) nebo zasláním SMS na číslo: 601 155 733 kam uvedete heslo Kruhový trénink, dále své jméno a termín ( datum + čas), kdy by jste chtěli přijít ( pondělí nebo pátek). Platíte běžnou sazbu za sms.

Příklad SMS zprávy ( na tel: 601 155 733):
KRUHOVY TRENINK, ADAM NOVAK, 24.5.2015, 7:15-8:00

Cena za 45 minut cvičení Kruhového tréninku je 150 Kč / 1 osobu (včetně vstupu do fitcentra)

Platba probíhá předem!

Výhody kruhového tréninku:

  • ideální trénink pro podporu spalování tuků
  • vynikající základní cvičení pro celkové posílení organismu
  • procvičí všechny svaly v těle
  • trénovat lze téměř všude
  • lze snadno přizpůsobovat pro podporu výkonnosti v určitém sportovním odvětví vhodné i pro začátečníky

Pro účastníky kruhového tréninku otevřeno od 7:00. Je nutné přijít 15 minut před zahájením samotného cvičení, tedy v 7:00.

Pondělí Pátek
7:15- 8:00 7:15- 8:00