Mega-Fitness

Posilovna

Stručně o nás:

Posilovna byla poprvé otevřena 1. 12. 1995 v Praze 9 – Kyjích, kde ukončilo svůj provoz v roce 2000 a byla přemístěno na Vinohrady do Korunní ulice, kousek od Vinohradské ulice. Na počátku roku 2007 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, kdy došlo kromě mnoha jiných změn i k vybavení části posilovny novou řadou profesionálních posilovacích strojů značky LAX. V roce 2015 jsme opět pro Vás připravily nové stroje, pro ještě lepší cvičení. Rekonstrukci prodělalo i zázemí fitness centra. V samotném prostoru posilovny, který čítá 270 m2 najdete 34 posilovacích stanovišť, jednoručky od 1 kg do 55 kg, dále pak aerobní stanoviště vybavená aerobními stroji značek Technogym a Johnson v podobě cyklotrenažerů, běžícího pásu, stepperu, rotopedů a crossového trenažeru.

Posilovna skrytá v budově Městské policie a rozhlasových stanic City 93,7 a Blaník. Těsně za vchodem do budovy stačí zahnout doprava a nemusíte se setkat s žádným zaměstnanec ani vrátným, Mega Fitness funguje nezávisle na ostatních složkách v budově. To jen pro informaci pro případné návštěvníky, kteří policii neuznávají jako tu pravou bezpečnostní složku. Samotná posilovna je dostatečně vybavena pro jakékoliv druhy cvičení, ovšem nečekejte nekončící cardio zónu. Jedná se spíš o klasickou „činkárnu“. Mega fitness je vybavena stroji na všechny svalové partie, takže je vhodná pro cvičení na objem, sílu i shazování tuku. Hlavní místnost je dostatečně velká. Kromě této místnosti je k využívání určena i menší místnost, kde jsou umístěny stroje na dolní část těla. Pravidelní návštěvníci se mezi sebou znají a vždy se najde někdo ochotný pomoci s jištěním nebo radou.

Bude-li budova zamčena, tak neváhejte zazvonit.

Podrobný popis posilovny:

Jelikož je fitcentrum zasazeno do členitých sklepních prostor, bylo nutné rozmístit posilovací nářadí tak, aby i přes vícero místností vše nepůsobilo zmateně. Toho jsme dosáhli separací posilovacích stanovišť pro procvičení horní poloviny těla a volných vah od strojů a „klece na dřepy“ pro dolní končetiny, které jsou rozmístěné do další místnosti a spojovací chodby. Aerobní stroje pak našly své místo na dalších třech stanovištích.

Na baru Vás čeká široký výběr doplňků sportovní výživy, iontové nápoje, energetické a proteinové tyčinky. Při tréninku jsou Vám k dispozici také některé tréninkové a rehabilitační pomůcky, jako například vodní balanční válce Aquahit, gymnastický míč nebo balanční podložky dynair a Bosu Balance Trainer.

Mega Fitness Praha je posilovnou s více než patnáctiletou tradicí, s příjemným prostředím, kvalitním vybavením i kvalifikovanou obsluhou.

Děkujeme za dodržení našeho provozního řádu, číst zde.